HAKKIMIZDA:

LOJİMEDYA, 2010 yılında DÜNYA Gazetesi’nde 25 yıl editörlük yaptıktan sonra ayrılan Selçuk Onur tarafından kurulmuştur. Bünyesinde 2 dergi, 8 internet sitesi barındıran kuruluş, adındaki LOJİ ibaresinden yola çıkarak öncelikle Türk lojistik sektörünün kaynak yayınlarını oluşturmayı hedeflemektedir.
Firma çatısı altında www.lojiport.com , www.fastenerturkey.com , www.havasahasi.net , www.bustruck.net , www.lojistikekipmanlar.com , www.lojimedya.com , www.istanbulyenigun.com , www.olaylarabakis.com internet siteleri ve LOJİSTİK EKİPMANLAR Dergisi bulunmaktadır.

LOJİPORT:    

Deniz, kara, hava, demiryolu ve kombine taşımacılık hizmetlerine yönelik yayın yapan www.lojiport.com sektörel haber portali, çok kısa bir zamanda sektörün zirvesine yerleşmiştir. Sitemiz, yalnızca lojistik sektörü hedef kitlesinin oluşturduğu 3 binin üzerinde farklı IP tarafından ziyaret edilip, 25-30 bin civarında tıklanmaktadır.

LOJİSTİK EKİPMANLAR                                                                                                  
Türkiye'de henüz örneği olmayan lojistik yan sanayine yönelik yayın yapan sektörel bir ihtisas dergisidir. Aylık olarak düzenli yayınlanır ve özellikle lojistik yan sanayi ağırlıkta olmak üzere 6 bin adrese gönderilir. Lojistik Ekipmanlar Dergisi, mesleği gazetecilik olan bir ekip tarafından hazırlanmaktadır.

BUS &TRUCK

Bir süre önce ağır ticari vasıtaların ayrı bir portalde değerlendirilmesi gerektiğine karar vererek, otobüs, kamyon ve TIR ile ilgili tüm etkinlik, duyuru ve haberleri  www.bustruck.net  sitemizde vermeye başladık.  www.bustruck.net spesifik bir portal olmak adına yola çıktı. Alan daraltıp,  ilgilisinin aradığını bulmakta zorlanmayacakları bir yapı hedefledik.

 

 

 


Lojimedya tarafından dizayn edilmiştir.